O firmě


Od roku 1989 naším úkolem je  podpora zákazníků na cestě k dosažení hospodářského úspěchu. Naše kancelář je pro ty, kteří potřebují pomoc v oblasti účetnictví. V průběhu let jsme získali důvěru zákazníků, kteří nám svěřili nejen podnikové finance, ale příliš mnoho tajemství. Díky spokojenosti klientů můžeme stále vyvíjet a zdokonalovat naše dovednosti.

Poskytujeme služby, účetnictví-daň za více než 500 různých subjektů. Specializujeme se na malé a střední firmy, zatímco naši klienti jsou velké společnosti.  Pomaháme při zakládání a řešení podnikání. Poradíme při výběru externích zdrojů financování. Nabízíme pomoc při přípravě roční daňové přiznání, doporučujeme nejlepší fakturační systémy. Podporujeme také sdružení, nadace a komunitní bydlení, takže známe specifika různých organizačních forem.

Naše kancelář zaměstnává 50 lidí, kteří mají nejen nejvyšší kvalifikace a skvělé reference, ale i mnoho let zkušeností. Spolupracujeme také s advokátní kanceláře, s nimiž jsme se poradit těžké případy našich klientů, ohledně obchodního práva, a také notářské kanceláře, v nichž nabízíme potřebné smluvy a dokumenty.

 

 


 

Vždy jsme ochotní pomoci, neexistují pro nás příliš komplikované záležitosti. Mnoho zákazníků jsme pomohli uniknout kreditních pastí nebo obtížných konfliktů v finančním úřadě.

 

 

Používáme nejnovější počítačové programy a nejlepší zařízení, aby naše služby neustále byly na nejvyšší úrovni. Do każdego zadanie przygotowujemy się rzetelnie i indywidualnie. Wiemy bowiem, jak ważne jest profesjonalne podejście do spraw finansowych naszych klientów i jak wiele w firmie zależy od dobrze prowadzonej księgowości.

 

 


 

Nezapomeňte! Neutíkejte před zdaněním! Pokud potřebujete pomoci, neváhejte! Přihlášte se do naší kanceláře, a rozhodně můžeme společně vyvinout nejlepší řešení!